66
Sveiki, esu Kauno kolegijos trečiojo kurso dietetikos studijų programos studentas– Lukas. Šiuo metu rengiu baigiamąjį darbą, kuriuo siekiu įvertinti ikimokyklinio amžiaus vaikų mitybą namuose karantino laikotarpiu. Pildydami anketą pažymėkite Jūsų...