Autorius: kkstudent

Paciento požiūris į virškinamojo trakto tyrimus
38
Gerb. respondentai,  Esu Kauno kolegijos, medicinos fakulteto, radiologijos studijų II kurso studentė, Rūta Norkutė. Šiuo metu rašau metodologijos darbą, kurio tema ,,Paciento požiūris į patiriamą diskomfortą virškinamojo trakto tyrimo metu"....