I–IV KLASĖS GIMNAZIJOS MOKINIŲ SKAITMENINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS(IS) LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS PAMOKOSE
38
Mielas(–a) I–IV gimnazijos klasės mokinį(–e), Esu Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentė Viktorija Bosaitytė. Rašau pedagoginių studijų baigiamąjį darbą, kurio tema yra ,,I–IV klasės gimnazijos mokinių skaitmeninės kompetencijos ugdymas(is) lietuvių kalbos...