UAB „TELE2“ komunikacija socialiniame tinkle „Facebook“
Pasiūlymai, kurie padėtų pagerinti UAB„TELE2“ komunikacija socialiniame tinkle „Facebook“
Manau, kad efektyvi Tele2 išorinė komunikacija Facebook tinkle.
Galėtų būti daugiau reklamos apie naujus pasiūlymus
visko užtenka
UAB „TELE2“ turėtų aktyviau reikštis šiame socialiniame tinkle
reikia daugiau reklamos
Už aktyvų dalyvavimą būtų dalijamos dovanos
Pakankamai informacijos
Rekomenduotina skelbti naujienas esmingiau, išnaudoti socialinio tinklo teikiamas galimybes: jeigu kalbama apie nuorodas į UAB "Tele2" tinklapį, būtų galima jį nurodyti, kad vartotojui nereikėtų papildomai ieškoti, kur jį rasti, o vienu paspaudimu galėtų ten atsidurti.
Dalinuosi informacija su kitais vartotojais
Manau, kad užtektinai yra informacijos apie prekes, pasiūlymus bei akcijas.