UserMildaL
Results2
Vieša
Pranešti

UAB “Namai ir objektai” klausia: DAŽAI ir TAPETAI – kurią iš apdailos priemonių renkatės?

UAB “Namai ir objektai” parduodami aukščiausios kokybės dažai ir tapetai visoje Lietuvoje. Įmonė atstovauja pasaulinės klasės gamintojus iš Didžiosios Britanijos “Farrow & Ball”, “Little Greene”, “Paint & Paper Library”. Šios kompanijos gaminami ekologiški dažai priklauso aukščiausiai dažų klasei, yra pagaminti iš visiškai natūralių medžiagų, taigi nekenkia aplinkai. Jie tinka įvairiems paviršiams (sienų dažai, dažai medienai lauke ir viduje, dažai metalui lauke ir viduje, lubų dažai, grindų dažai, fasadiniai dažai) ir išsiskiria ypač išeiškota spalvų palete, kai dažai ant paletės ir ant paviršiaus visiškai atitinka išsirinktą spalvą.

 

UAB “Namai ir objektai” parduodami tapetai yra rankų darbo tapetai, kur daug raštų priklauso istoriniam britų paveldui, yra itin aukštos kokybės, tinkami dekoruoti tiek svetainėje, tiek vonios kambaryje, koridoriuje ar vaikų kambaryje, turi įvairių raštų (tapetai su paukščiais, tapetai su gėlėmis, tapetai su ornamentais, prabangūs tapetai, modernūs tapetai ir kt).

 

UAB “Namai ir objektai” taip pat teikiamos NEMOKAMOS spalvų eksperto Mindaugo Komskio konsultacijos parenkant spalvas, dažus, tapetus, jų derinius.

 

Parduotuvėje, o taip pat internetu parduodami dažų mėginėliai, tapetų mėginėliai, dažymo įrankiai, gruntas, knygos apie interjerą.

 

UAB “NAMAI IR OBJEKTAI”:

Savanorių pr. 22, Vilnius

Tel. +370 5 2030840

[email protected]

www.namai-objektai.lt

 

Mūsų “Facebook” paskyra https://www.facebook.com/dazustudija

Mūsų “YouTube” kanalas https://www.youtube.com/channel/UCO9_EI8HIxgilJmLBcJy_eA

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Dažai ar tapetai – kuri apdailos priemonė jums yra labiau priimtina?
Pic
Dažai ir tapetai – ar derinate juos tarpusavyje?
Pic
Ekologiški dažai – ar jums svarbi dažų sudėtis?
Pic
Rankų darbo tapetai – ar esate apie tokius girdėję?
Pic
Ar žinote, kad dažai ir tapetai pas mus parduodami ir internetu?
Pic