MildaL
0
Vieša
Pranešti

UAB “Namai ir objektai” domisi, kaip kuriamas INTERJERAS jūsų namams?

UAB “Namai ir objektai” parduodami aukščiausios kokybės dažai ir tapetai visoje Lietuvoje. Įmonė atstovauja pasaulinės klasės gamintojus iš Didžiosios Britanijos “Farrow & Ball”, “Little Greene”, “Paint & Paper Library”. Šios kompanijos gaminami ekologiški dažai priklauso aukščiausiai dažų klasei, yra pagaminti iš visiškai natūralių medžiagų, taigi nekenkia aplinkai. Jie tinka įvairiems paviršiams (sienų dažai, dažai medienai lauke ir viduje, dažai metalui lauke ir viduje, lubų dažai, grindų dažai, fasadiniai dažai) ir išsiskiria ypač išeiškota spalvų palete, kai dažai ant paletės ir ant paviršiaus visiškai atitinka išsirinktą spalvą.

 

UAB “Namai ir objektai” parduodami tapetai yra rankų darbo tapetai, kur daug raštų priklauso istoriniam britų paveldui, yra itin aukštos kokybės, tinkami dekoruoti tiek svetainėje, tiek vonios kambaryje, koridoriuje ar vaikų kambaryje, turi įvairių raštų (tapetai su paukščiais, tapetai su gėlėmis, tapetai su ornamentais, prabangūs tapetai, modernūs tapetai ir kt).

 

UAB “Namai ir objektai” savo paslaugas NEMOKAMAI teikia spalvų ekspertas Mindaugas Komskis, kuris konsultuoja parenkant spalvas, dažus, tapetus, jų derinius.

Parduotuvėje, o taip pat internetu parduodami dažų mėginėliai, tapetų mėginėliai, dažymo įrankiai, gruntas, knygos apie interjerą.

 

UAB “Namai ir objektai”:

Savanorių pr. 22, Vilnius

Tel. +370 5 2030840

[email protected]

www.namai-objektai.lt

 

Mūsų “Facebook” paskyra https://www.facebook.com/dazustudija

Mūsų “YouTube” kanalas https://www.youtube.com/channel/UCO9_EI8HIxgilJmLBcJy_eA

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
1. Interjeras jūsų namuose – kaip jį kuriate?
Spalvų ekspertas – ar esate girdėje apie tokias konsultacijas?
Dažai ir spalvos – kaip išsirenkate spalvas savo namams?
Spalvų ekspertas ir jo paslaugos mūsų parduotuvėje yra nemokamos. Ar tokiomis naudotumėtės?
Spalvų ekspertas – ar žinote, kokias paslaugas jis teikia?