UAB „MAXIMA” DARBO KOKYBĖS VERTINIMAS
Sveiki,
Esame antro kurso studentai, atliekame projektinį darbą ir mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Užtruksite vos kelias minutes.
Jūsų lytis?
Jūsų amžius?
Kaip dažnai perkate maisto ar pirmo būtinumo prekes?
Ar Jums svarbus prekybos tinkle vardas?
Kuriuo iš didžiausių prekybos tinklų dažniausiai renkatės? Kodėl?
- Druskininkai Čiurlionio 99.Malonus darbuotojai
- Norfa, nes aš esu praktiška
- maxima iki
- Maxima, nes labai gera produktų kokybė, platus asortimentas, malonus aptarnavimas
- Maxima
- Maxima, nes arciausiai parduotuves ir geros nuolaidos su aciu kortele
- Maxima nes arčiau namų
- Maximą. Patinka prekių išdėstymas, tvarka, puikus aptarnavimas.
- Lidl, nes platus asortimentas
- Silas
Kaip vertinate ,,Maxima” aptarnavimo lygį?
Kaip vertinate „Maxima“ aptarnavimo lygį, kai yra daug žmonių šventiniu laikotarpiu?
Kaip vertinate ”Maxima” darbuotojų komunikaciją su klientais?
Kaip vertinate ”Maxima” produktų kokybę?
Kaip vertinate ”Maxima” parduodamų produktų pasirinkimą?
Kaip vertinate ”Maxima” lokacijas?
Kaip vertinate „Maxima“ automobiliams pasistatyti skirtas aikšteles?
Kaip vertinate „Maxima“ produktų išdėstymą parduotuvėse?
Kaip vertinate ”Maxima” produktų kainas bei nuolaidas parduotuvėse?
- Pakankamai gerai
- Kartais išpuola geros akcijos, bet rūkalams nuolaidų niekada nebūna.
- tenkina
- Labai gerai
- Geros
- Neblogos
- Apgaulė
- Gerai
- Nuolaidos suteikiamos retai
- Puse velnio.