Userseo.inoveca
Results0
Vieša
Pranešti

UAB INOVECA MEDTECHNA apklausa odontologams. Odontologinių instrumentų dezinfekcija ir sterilizacija – kiek laiko tam skiriate?

Odontologinių instrumentų dezinfekcija ir sterilizacija – neatsiejamas darbo procesas odontologijos kabinete, užimantis nemažą darbo laiko dalį. 

UAB INOVECA MEDTECHNA Lietuvos rinkai pristato naujieną – tai ultragarsinis prietaisas įrankių dezinfekcijai TETHYS.   Ultargarsinis prietaisas TETHYS optimizuozuos instrumentų dezinfekcijos procesą jūsų odontologijos kabinete. Prietaiso TEHYS pagalba užtikrinsite greitą, patogų ir patikimą įrankių dezinfekcijos procesą.

www.inoveca.lt – tai profesionali odontologinė įranga visoje Lietuvoje: odontologinės kėdės, dezinfekcija ir sterilizacija, autoklavai, rentgenai, mikroskopai, odontologiniai instrumentai. Įmonė  atstovauja šiuos  prekinius ženlus: Stern Weber, Anthos, MyRay, Labomed, Anthogyr, Salli, Ekom, Durr Dental, NSK.

Paskambinkite arba parašykite mums:
Tel. +370 5 2127290

Mob. +370 600 10001
El. paštas inoveca@gmail.com

Daugiau informacijos www.inoveca.lt

Mes Facebook'e: https://www.facebook.com/InovecaMedtechna/

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Odontologinių instrumentų dezinfekcija ir sterilizacija – kiek laiko paprastai užtrunkate?
Instrumentų dezinfekcija ir sterilizacija – ar manote kad tam sugaištate per daug laiko?
Instrumentų dezinfekcija ir sterilizacija - ar žinote, kad yra galimybė sutaupyti iki 50 minučių dezinfekuojant ir sterilizuojat instrumentus?
Ar teko girdėti apie TETHYS - tai ultragarsinis prietaisas dezinfekcijai?