Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Tyrimas "Knygų skaitymas paauglystėje"
Kodėl reikia/nereikia skaityti (atsakykite remdamiesi savo požiūriu)?
Reikia skaityti, nes daug gali pasimokyti gyvenime
prieš beveik 4m.
Skatina smegenų veiklą, gerina leksiką.
prieš beveik 4m.
«
1
2
3