Userernestas.ci
Vieša
Pranešti

Tyrimas dėl socialinio būsto suteikimo nepasiturinčioms ir jaunoms šeimoms Kauno apskrityje.

Sveiki, esame Kauno kolegijos, įstaigų ir įmonių administravimo programos 2 kurso studentai. Šiuo metu atliekame respondentų apklausą apie socialinio būsto paklausą jaunoms ir nepasiturinčioms šeimoms, kurios dėl didesnio mėnesinio atlyginimo negali pretenduoti į socialinį būstą. 
Mūsų tikslas sukurti verslo projektą, oreantuotą į nepasiturinčias šeimas, kurios dėl didesnio mėnesinio užmokesčio negali gauti socialinio būsto, taip pat šio socialinio verslo dėka kursime geresnias gyvenimo sąlygas socialiniuose būstuose, teiksime socialinę, humanitarinę, ekonominę pagalbą nepasiturinčioms šeimoms, mažinsime socialinę atskirtį Lietuvoje.


Apklausos tikslas - surinkti vartotojų duomenis apie socialinio būsto reikalingumą visuomenei, išskirti respondentų nuomonę apie šio socialinio verslo reikalingumą Lietuvoje, išskirti pagrindinius motyvus, kodėl socialinio būsto reikalingumas yra svarbus šiuolaikinėje visuomenėje.

Norime iš karto padėkoti už atsakytus klausimus. Ačiū! 

2. Kaip manote ar socialinio būsto problema Kauno apskrityje yra opi problema?
6. Įvertinkite šio socialinio verslo išskirtus privalumus 5 balų sistemoje.
8. Jūs esate?
9. Jūsų amžius:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų48221
Atsakymų022

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »