TV serialų paskyrų socialiniuose tinkluose sekimas

Sveiki, esu ketvirto kurso studentė VGTU ir šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą. Šios apklausos tikslas yra išsiaiškinti, ar žiūrovai seka savo mėgstamų serialų paskyras socialiniuose tinkluose Facebook ir/ar Twitter, kodėl jie tai daro ir ko jiems trūksta tose paskyrose. Netgi jei neturite paskyrų šiuose tinkluose ar nesekate jokių serialų, kiekvieno iš Jūsų atsakymai yra itin svarbūs prisidedant prie mano tyrimo, taigi tikiuosi, kad skirsite apie 5-10 minučių apklausos užpildymui. Ačiū Jums!

Anketos rezultatai yra prieinami tik anketos autoriui

1. Jūsų lytis

2. Jūsų amžius

3. Ar turite Facebook ir/ar Twitter paskyras? Jei Jūsų atsakymas yra ne, atsakę į šį klausimą atsakykite į 4 ir 8 klausimus, o likusius praleiskite ir baikite apklausą.

4. Ar žiūrite amerikietiškus TV serialus? Jeigu Jūsų atsakymas yra ne, atsakę į šį klausimą pereikite prie 8 klausimo.

5. Ar sekate savo žiūrimų amerikietiškų TV serialų paskyras Facebook‘e ir/ar Twitter‘yje?

6. Jeigu į praėjusį klausimą atsakėte ne, kokios yra to priežastys? Jei į praėjusį klausimą atsakėte taip, pereikite prie kito klausimo.

7. Jeigu atsakėte, kad sekate savo žiūrimų amerikietiškų serialų Facebook ir/ar Twitter paskyras, kokios yra to priežastys? Jei paskyrų nesekate, pereikite prie kito klausimo.

8. Ar žiūrite lietuviškus TV serialus? Jeigu Jūsų atsakymas yra ne, atsakę į šį klausimą pereikite prie 12 klausimo.

9. Ar sekate savo žiūrimų lietuviškų TV serialų paskyras Facebook‘e ir/ar Twitter‘yje?

10. Jeigu į praėjusį klausimą atsakėte ne, kokios yra to priežastys? Jei į praėjusį klausimą atsakėte taip, pereikite prie kito klausimo.

11. Jeigu atsakėte, kad sekate savo žiūrimų lietuviškų TV serialų paskyras Facebook‘e ir/ar Twitter‘yje, kokios yra to priežastys? Jeigu paskyrų nesekate, pereikite prie kito klausimo.

12. Kokia TV serialų Facebook ir Twitter paskyrose talpinama medžiaga suteiktų Jums motyvaciją sekti tas paskyras? Galima pasirinkti kelis variantus.

13. Ar žiūrėdami serialą tuo pat metu naudojatės kitais elektroniniais įtaisais (kompiuteriu, planšete, išmaniuoju telefonu) ir lankotės socialiniuose tinklapiuose (pvz. Facebook ir Twitter) ieškodami informacijos, susijusios su žiūrimu serialu arba tam, kad galėtumėte dalintis mintimis ir dalyvauti diskusijose apie žiūrimą serialą?

14. Kokią įtaką Jūsų sekamų TV serialų Facebook ir Twitter paskyrose talpinama medžiaga bei jos talpinimo dažnumas turi Jūsų susidomėjimo tuo serialu sukūrimui ir/ar išlaikymui?

15. Ar Jums yra svarbus interakcijos elementas šiose paskyrose (pvz. galimybė komentuoti, išreikšti savo susidomėjimą „patinka“ mygtuko paspaudimu (angl. like; heart), galimybė dalintis su serialu susijusia medžiaga savo žinių sraute bei diskutuoti su savo draugais ir kitais žiūrovais, galimybė gauti atsakymą ar sulaukti kitokios reakcijos iš serialo kūrybinės grupės ar aktorių ir kt.)?