Pagal biudzeta leistina, pagerinciau transportu priemones, ir kad mano imones vairuotojai butu patenkinti duociau bonusu uz gera darba arba virsvalandzius, poto gal paskyrciau net 2 atsakyngus asminis uz transportavima vienas nutu vairuotojas kitas butu atsakyngas uz prekes priziurejima, arba nuo prekes dydzio skirsticiau i skirtingas masinas, pastatyciau kiekvienoi masinoi po kamera kad galeciau stebet kaip mano darbotojai dirba nes yra tikrai daug neatsakingu asmenu kuriems nusispjaut ant tavo prekes. E.K