Jau nebe tas amžius
Neturiu poreikio persikvalifikuoti
Didelis noras
Nesvarbu, nes jau nedirbu
Esamos darbo vietos
Tik atlyginimas
Mano amžiuje, jau aš kitus mokau :-)
Nėra poreikio persikvalifikuoti
Užsikrauti didelį verslą jau nenorėčiau, nes ne ta sveikata. Galėčiau dirbti pagal poreikį.
Neaktualu