Trakų rajono piliakalnių aplinkos įtaka turizmo plėtrai.

Sveiki!

Esu Vytauto Didžiojo universiteto IV kurso geografijos pedagogikos studentė, rašanti bakalauro darbą "Trakų rajono piliakalnių aplinkos įtaka turizmo plėtrai". Prašau padėti pabaigti studijas, atsakant į keletą klausimų! Ačiū iš anksto!

Jūsų pasiūlymai, kurie pagerintų/ suaktyvintų piliakalnių turizmo plėtrą Trakų rajone:
Norisi jaukumo ir tvarkos
Sutvarkyt, prižiūrėt, kad būtų patogu lankytis
Piliakalniai yra nuostabus dalykas! Gamta puosia musu krasta... Reikia manau daugiau informacijos sklaidos internete, spaudoje ir panasiai.
Turizmui didele taka turi piliakalniu aplikna, nes ju yra gana daug Traku rajone, zmones jais irgi domisi, reikia daugiau renginin organizuoti ir patiems zmonems nelauzyti jau padarytu suoliuku ir pan, kurie yra padaryti prie piliakalniu.
Žemėlapis su piliakalniais. Visos Lietuvos piliakalnių aprašymai su atsisiunčiamais žemėlapiais. Žaidimas aplankyt pasirinktus piliakalnius. Kiek pamenu aplink pačius Trakus ir juose gal tik 4 piliakalniai (Trakų, Senųjų Trakų, Varnikų, Bražuolės). Bet visam rajone gal daugiau. Gal ir visus esu aplankęs.
Trakų rajone yra 16 piliakalnių.
Žygiai po piliakalnius, maršrutai, kuriuose būtų įtraukta kuo daugiau piliakalnių, legendų sklaida padėtų sudominti visuomenę.
Šviesti gyventojus apie rajone esancius piliakalnius,organizuoti renginius šalia jų,šventes,turistinius žygius aplankant keletą piliakalníų.
Nebuvau ir neduomyna.
Trakų r. savivaldybės administracijos požiūris į piliakalnių pritaikymą lankymui, reklama, renginių organizavimas piliakalniuose, bedradarbiavimas su saugomomis teritorijomis, finansų skyrimas.
Organizuoti daugiau renginių, pasakoti apie piliakalnių istoriją, organizuoti maršrutus tarp piliakalnių.
Sutvarkyti aplinką bei privažiavimą prie kai kurių piliakalnių
Informaciniai stendai Šalia įrengtos poilsiavietės Geras privažiavimas
Visų pirmą būtų gerai apie juos žinoti iš viso, tai gal būtų galima pradėti skleisti žinią spaudoje ar kitose medijose.
Siūlyčiau sutvarkyti piliakalnių prieigas, jog keliautojams būtų patogiau atvykti. Rekomenduotina organizuoti temines ekskursijas, kurių metu būtų aplankoma daugiau piliakalnių ir pasakojama jų istorija ir tarpusavio sąsajos.
Mano manymu, turistui nėra pagrindinis traukos centras- piliakalniai. Nebent butu labai gerai sutvarkyta infrostruktura.
organizuoti renginius
Įrengti netoli poilsiavietes, padaryti apžvalgos aikšteles
Padaryti privažiavimus ir aikšteles prie piliakalnių. Padaryti takus prie piliakalnių. Nuolat prižiūrėti piliakalnius. Daryti leidinius. Daryti žygius.
Plėsti populiarinimà jaunù žmoniù tarpe, pasitelkiant socialinius tinklus :)