Topografinio plano tikslumo, matuojant skirtingais geodeziniais prietaisais tyrimas

Gerb. Respondente, Aš esu Tomas Zernovas, Vytauto Didžiojo universiteto inžinerijos fakulteto, žemėtvarkos specialybės baigiamojo kurso studentas. Su šia anketa siekių ištirti Lietuvos geodezininkų nuomonę apie naująsias matavimo technologijas ir matavimo metodus kurie bando vis stipriau įsitvirtinti mūsų geodeziniuose darbuose. Jūsų ir kitų respondentų atsakymai bus anonimiški. Surinkti duomenys bus analizuojami ir naudojami mano baigiamajame darbe. Prašau pasirinkti Jūsų požiūriu tinkamus atsakymus bei juos pažymėti, atvirus klausimus atsakykite įrašydami. Iš anksto dėkojų už jūsų atsakymus ir brangų laiką.

1. Kokio amžiaus grupei priklausot ?

2. Koks jūsų išsilavinimas?

3. Darbo patirtis?

4. Kokias pareigas šiuo metu užimate?

5. Kokias matavimų technologijas naudojate topografiniams planams sudaryti?

6. Dėl ko naudojate pasirinkta(as) technologija(as)? Naudoju nes...

7. Kaip sužinojote apie bepiločius orlaivius?

8. Keliai žodžiais pagriskite dėl ko naudojate bepiloti orlaivi savo darbuose?

  1. -
  2. Greitai atlielami matavimai
  3. Greitai surenkami duomenis, tinkamas didesniems plotams.
  4. patogumo, prieinamumo
  5. Nenaudoju
  6. Esant sunkiai prieinamamai vietovei
  7. -
  8. Nenaudoju
  9. Greitas bei efektyvus matavimas
  10. Nenaudoju
…Daugiau…

9. Ką manote apie GPNS imtuvus?

10. Ką manote apie elektroninius tacheometrus?

11. Ką manote apie 3D skenavimo technologijas?

12. Ar palengvino darbus naujai išleistas teisinis reglamentas topografiniams planams ir inžineriniams tinklų planams sudaryti?

13. Keliai žodžiais pagriskite kas pagerėjo išleidus naująjį teisinį reglamentą ?

  1. -
  2. Topografinės nuotraukose nebereikoa atvaizduoti požeminių komunikacijų, nes dažiausiu atveju, duomenys būdavo netvarkingi, o derinimui reikėjo jas sutvarkyti.
  3. Neliko prievolės braižyti požeminių tinklų.
  4. Nepagerėjo.
  5. Aiškumas
  6. nuomonės neturiu
  7. Sprendžiamas atsakomybių dėl požeminių infinerinių tinklų klausimas
  8. Mažiau darbo ofise
  9. Nebereikia fiziškai vykti pas inž. Tinklų atstovus dėl jų gavimo.
  10. Nieks
…Daugiau…

14. Keliai žodžiais pagriskite kas pablogėjo išleidus naująjį teisinį reglamentą ?

  1. -
  2. Išbraižyti topografinį planą pagal reglamentą užtrukta daug ilgiau dėl perdėtų reikalavimu
  3. Kai kurių savivaldybių reikalavimai derinant topo tapo kosminiai, nes nebesant požeminių tinklų daug atidžiau ir priekabiau tikrina antžemį.
  4. Daug neiškumų, neatsakytų klausimų.
  5. nuomonės neturiu
  6. Trūko mokymų prieš išleidžiant reglamentą. Ypač tikrintojams
  7. Savvivaldybiu interpretacijos
  8. Per daug biurokratijos kurios neišsprendė esminių kiekvienos pareigybės teisių ir prievolių.
  9. Nieks
  10. Reikia tvarkyti daugiau dokumentacijos derinant topografinius planus.
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą