Jei žinote apie pabėgimo kambarį RŪSYS, kodėl vis tiek rinktumėtės kitą laisvalaikio pramogą?
Per daug brangu, del keliu valandu neapsimoka moket tiek pinigu
Dėl didesnio paslaugų pasirinkimo.
Kaina
Nes ne visos temos idomios.
Pramogą pabėgimo kambaryje rinkčiausi tik žiemą, nes nėra tiek laisvalaikio pramogų, kiek galima sugalvoti šiltesniu metų laikotarpiu. Taip pat tai gana brangi pramoga.