nereguliariai nurasineja pinigus, kartais
po 2 savaiciu tik nuraso
Nėra pranešama apie tai, kad
sąskaitoje nebeliko pinigų
ir skaičiuojama skola.
Nematau tokiu, kol kas.
oj nezinau :)
niekas nepaklausia ar si
enesi noresiu moketi ar ne
kolkas nepastebejau
Pamiršus pasirūpinti lėšų
likučiu mokėjimas nenurašomas
jokiu
Reikia stebet kad butent ta
diena butu ta suma,kuria
reikia nuskaiciuot
kol kas nematau jokių