tiesioginio debeto paslauga

Kas paskatino naudotis šia paslauga?

  1. reklama
  2. Dirbu banke, tokia paslauga nesinaudoti paprasčiausiai kvaila.
  3. patogumas
  4. Patogus naudijimas
  5. niekas nepaskatiko, patogu ir tiek
  6. patogumas
  7. nenoras stoveti banko eileje ir moketi papildomai banko mokesti
  8. laiko taupymas
  9. Patogumas,lėšų ir laiko taupymas.
  10. pats sugalvojau