laikas, patogumas
lizingas
Nesinaudoju.
Nenoriu kas menesi galvoti
apie mokescius, todel viskas
vyksta automatiskai, taip
man zymiai patogiau
nereikia stovet eileje,
mazesni pervedimo mokesciai,
negaistu laiko
Man atrode maziau isleidziami
pinigai bus :D
patogu ir nereikia eileje
stoveti bankuose
pries 4 dienas
taip patogiau, visada viskas
laiku apmokama
niekas :)