tiesioginio debeto paslauga

Kas paskatino naudotis šia paslauga?

  1. laikas, patogumas
  2. lizingas
  3. Nesinaudoju.
  4. Nenoriu kas menesi galvoti apie mokescius, todel viskas vyksta automatiskai, taip man zymiai patogiau
  5. nereikia stovet eileje, mazesni pervedimo mokesciai, negaistu laiko
  6. Man atrode maziau isleidziami pinigai bus :D
  7. patogu ir nereikia eileje stoveti bankuose
  8. pries 4 dienas
  9. taip patogiau, visada viskas laiku apmokama
  10. niekas :)