Tėvų požiūris į vaikų knygų skaitymo skatinimą

Kokius vaikų sudominimo knygomis būdus dažniausiai taikote?

  1. Labai skatinti nereikia,užtenka pasiūlyti. Kartais sužadinu norą klausimais,kylančiais iš mūsų veiklos. Pvz. "Oho, matai, visai skanus tas brokolis. O gal nori sužinot kodėl Greta labai mėgsta brokolius? Galime paskaityti knygą apie brokoliadienį!"
  2. Knygas vaikas gauna dovanų už gerus darbus,tai lyg skatinimo priemonė
  3. Išraiškingas skaitymas įsijautimas į vaidmenį
  4. Nežinau šių būdų.
  5. Netaikau
  6. Atkreipdama dėmesį apie veikėjus, istorija, iliustracijas
  7. negausi telefono :D
  8. Kai vaikas nori skaityti, nereikia jokių sudominimo būdų. O jei nenori, tai sunkiai sekasi sudominti. Bent taip yra pas mus
  9. Mano vaikas pats jomis labai domisi, labiau reikėjo taikyti kažkaip nukalbint nuo knygos, nes pavargdavau skaityti :D
  10. Skaitau kartu, nuperku naują knygą