Kokius vaikų sudominimo knygomis būdus dažniausiai taikote?
Labai skatinti nereikia,užtenka pasiūlyti. Kartais sužadinu norą klausimais,kylančiais iš mūsų veiklos. Pvz. "Oho, matai, visai skanus tas brokolis. O gal nori sužinot kodėl Greta labai mėgsta brokolius? Galime paskaityti knygą apie brokoliadienį!"
Knygas vaikas gauna dovanų už gerus darbus,tai lyg skatinimo priemonė
Išraiškingas skaitymas įsijautimas į vaidmenį
Nežinau šių būdų.
Netaikau
Atkreipdama dėmesį apie veikėjus, istorija, iliustracijas
negausi telefono :D
Kai vaikas nori skaityti, nereikia jokių sudominimo būdų. O jei nenori, tai sunkiai sekasi sudominti. Bent taip yra pas mus
Mano vaikas pats jomis labai domisi, labiau reikėjo taikyti kažkaip nukalbint nuo knygos, nes pavargdavau skaityti :D