Turime du vaikus, mažylis yra 2 metų. Per kompiuterį žiūri "Gustavo enciklopediją", po 1 val. panašiai išžiūri kas dieną. Didesnė mergytė beveik ketverių. Ji prie brolio prisijungia žiūrėdama "Gustavo enciklopediją" arba filmuką kokį. Tačiau ją kompiuteris mažiau domina. Per asmeninį kompiuterį klausome dainelių ir pasaskėlių. Dėl televizoriaus stebėjimo sunku nusakyti tikslų laiką. Vaikai specialiai jiems skirtų laidų neturi, išskyrus sekmadienį "Gustavo enciklopediją" (30 min.), o kitas laikas, tai būtų neakivaizdinis žiūrėjimas, nes turime nelabai gerą įprotį televizorių įsijungti dėl fono. Tačiau po truputį tas įprotis silpsta, nes per daug klegesio namuose. Tad tikslų laiką sunku nusakyti.