UserIvetaKapava
Vieša
Pranešti

TĖVŲ GLOBOS NETEKUSIŲ VAIKŲ SOCIOEDUKACINĖS GALIMYBĖS GRIŽTI Į ŠEIMĄ (darbuotojams)

Aš esu Iveta Kapava, Kauno technologijos universiteto socialinės pedagogikos studijų studentė. Atlieku tyrimą tema „Tėvų globos netekusių vaikų socioedukacinės galimybės grįžti į šeimą“. Labai padėtumėte tyrimui atsakydami į anketos klausimus. Anketos duomenys konfidencialūs ir bus panaudoti išskirtinai tik tyrimo tikslais. Kai kuriuose klausimų atsakymuose galimi keli atsakymų variantai, o nesant Jums tinkamo atsakymo – prašome jį įrašyti. Pildydami anketą užtruksite apie 15 minučių.

1. Jūsų lytis:
2. Koks jūsų amžius?
3. Koks jūsų darbo stažas teikiant socioedukacinę pagalbą šeimoms?
6. Kaip galėtume įvertinti, kokius jausmus ir kaip stipriai vaikai išgyvena kai yra atskiriami nuo šeimos? (prie kiekvieno teiginio pažymėkite labiausiai tinkantį atsakymo variantą taip - X)
7. Kaip galėtume įvertinti, kokius jausmus ir kaip stipriai tėvai išgyvena kai jų vaikas/vaikai yra atskiriami nuo šeimos? (prie kiekvieno teiginio pažymėkite labiausiai tinkantį atsakymo variantą taip - X)
10. Kokią ir kaip dažnai socioedukacinę pagalbą šeimoms teikiate? (prie kiekvieno teiginio pažymėkite labiausiai tinkantį atsakymo variantą taip - X)
11. Kaip manote, kokios socioedukacinės pagalbos (kad vaikai galėtų grįžti į šeimą) rizikos šeimoms ir kaip labai trūksta? (prie kiekvieno teiginio pažymėkite labiausiai tinkantį atsakymo variantą taip - X)

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų1201
Atsakymų011

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »