TĖVŲ APKLAUSA DĖL VAIKO SAVIJAUTOS DARŽELYJE
Gerbiami tėveliai, nuolat stengiamės, kad jūsų vaikai gerai jaustųsi darželyje, tačiau visuomet norisi tobulėti. Labai kviečiame jus dalyvauti anoniminėje apklausoje, kurios rezultatai parodys, kaip vaikas jaučiasi darželyje ir kokioms veikloms yra reikalingas didesnis dėmesys įstaigoje. Todėl prašome nuoširdžiai atsakyti į žemiau pateiktus klausimus-teiginius. Jūsų atsakymai padės mums tobulėti.
Manau, kad tėvų nuomonė įstaigoje yra vertinama:
Mano vaikui įstaigoje labai patinka:
Mano vaikas nenori eiti iš darželio namo:
Namuose nuolat kalbama apie draugus ir mokytoją:
Grupės aplinka, Jūsų požiūriu, atitinka vaikų poreikius:
Dažnai esate informuojamas apie vaiko pasiekimus ir jo elgesį:
Manau, kad ugdymo metu mano vaikas skatinamas veikti, tyrinėti, būti aktyvus:
Manau, kad mano vaikui leidžiama išsakyti ar išreikšti emocijas:
Man smagu dalyvauti darželio veiklose kartu su savo vaiku:
Rytais pasitinka, o vakarais išlydi besišypsanti ir besidžiaugianti mano vaiku mokytoja:
Džiaugiuosi, kad mano vaikas lanko mokyklą- vaikų darželį „Eglutė“:
Kokiai darželio grupei atstovaujate
Dėkojame už skirtą laiką atsakymams.
- Ačiū!
- Turime nuostabiausią auklėtoją Zitą,kuri visada pasitinka vaikus ryte,pasnekina.vaikas su noru eina i darzeli
- 1. Besišypsanti ir besidžiaugianti mano vaiko mokytoja - deja, bet TIK pagrindinė (Inga ir padėjėja Aušra), nekalbu apie kitas...
- Noriu pridurti, kad labai trūksta informacijos apie vaiko pasiekimus ir elgesį. Į klausimą kaip sekėsi visada išgirstu - viskas getai
- Ačiū nuostabiomis auklėtojoms Aušrytei, Deimantei ir Ingai ❤️