Telefoninė bankininkystė

Ar turite banko sąskaitą?

Ar dažnai naudojatės banko paslaugomis?

Ar žinote, kas yra telefoninė bankininkystė?

Ar kada nors naudojotės telefoninės bankininkystės paslaugomis?

Kodėl naudojatės/nesinaudojate telefonine bankininkyste?

  1. susimoketi saskaitas
  2. Patogugreita
  3. patogu
  4. Nes tai patogus būdas pasižiūrėti savo sąskaitos likutį, pravesti pinigus į kitą sąskaitą, neišeinant iš namų arba bet kurioje kitoje vietoje.
  5. neprireikė
  6. nesinaudoju
  7. Nes labai patogu
  8. nepatogu
  9. Nesinaudoju telef bankininkyste. Nepasitikiu saugumu.
  10. patogu
…Daugiau…

Kaip dažnai atliekate apmokėjimus telefonu?

Kaip manote, ar atlikti apmokėjimus telefonu yra saugu?

Jūsų amžius

Jūsų lytis

Jūsų užimamos pareigos

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą