23. Kaip manote, ko trūksta, kad Lietuvos gyventojai aktyviau rūšiuotų tekstilės atliekas? Kas galėtų paskatinti tą daryti?
Daugiau rūšiavimo punktų
Trūksta supratimo, jog gaminiai yra perdirbami ir tai turi daug pliusu.
Reikėtų tekstilės rūšiavimą labiau reklamuoti.
Reuktų daugiau tekstilės konteinerių ir jų pasirūpinimo ( dažnai nebūna vietos konteineryje)
Jeigu tai būtų privalomą
Kad jiems moketu nors kazkiek pinigu uz tai, reik padaryt kazka panasaus kaip su tara:D
Gal reikėtu daugiau apie tai kalbėti žiniasklaidoje, kadangi šiuo metu mano manymu apie tai kalbama yra tikrai netiek daug, jog žmonės atkreiptu į tai dėmesį.
Trūksta suvokimo, kodėl reikia rūšiuoti
Finansiniai bonusai
Mano nuomone turėtų būti suteikiamia informacija kokia nauda yra rūšiuoti tekstilines atliekas gamtai ir jog tai būtų labiau propoguojama kasdieniniame gyvenime.