Jeigu pažymėjote "Kita", įrašykite, kas dar darbe svarbiausia:
Geros darbo sąlygos, aprūpinimas darbo priemonėmis.
-
Kad būtų aiškus darbo grafikas, ne taip, kaip dabar, kai tvarkaraščiai jau trečias mėnuo neturi jokio pastovumo, pateikiami savaitės pabaigoje kitai savaitei, kas pažeidžia netgi darbo kodeksą.
Šitas darbas man yra HOBIS.
Darbe noriu jaustis vertinama, papildomi darbai turi būti apmokami. Slopinamas kūrybingumas iš administracijos pusės apkraunant įvairiais administraciniais darbų aprašymais. Atlyginimo sistema šiuo metu neaiški, paini.
Teikti siūlymus ir būti išklausomu
Jausmas, jog esi vertinamas ir reikalingas, svarbus darbdavio rūpestis darbuotoju, svarbi gera atmosfera komandoje, labai svarbus atliekamo darbo įvertinimas tiek atlyginimu, tiek kitais būdais, svarbi darbo kultūra ir higiena (poilsio režimas, galimybė tobulintis ir tobulėti).