Teisingas atlyginimas

Jeigu pažymėjote "Kita", įrašykite, kas dar darbe svarbiausia:

  1. Darbo sąlygos
  2. Vertinimas manęs kaip specialisto, atsižvelgimas į nuomonę, tarimasis dėl sprendimų.
  3. Draugiskumas informacija
  4. Sukauptos patirties perdavimas, naudojimas darbe, pagalba žmonėms
  5. Visi tie punktai, bet , kad iš patinkančio darbo galima būtų ir padoriai ilsėtis, o ne tik išgyventi.
  6. Administracijos pagarbus elgesys.
  7. :)
  8. Visuomenės požiūris į mano profesiją.
  9. Savirealizcija
  10. Svarbu, ar duoda dar kokių "bonusų", pvz., nuolaidų, maisto, automobilį...