Teikiamų socialinių paslaugų kokybės vertinimas, socialinės globos namuose ,,Tremtinių namai''
Esame Vilniaus kolegijos socialinio darbo pogramos III kurso studentės. Šio tyrimo tikslas atskleisti ir įvertinti kokios yra teikiamos paslaugos ir kokia jų kokybė. Prašau užpildyti anketą pažymint jūsų nuomonę labiausiai atspindinti atsakymo variantą. Anketos pildymas užtruks iki 10 minučių. Apklausa yra anoniminė, todėl niekur nereikia nurodyti asmeninių duomenų. Tyrimo duomenys bus apdoroti paisant tyrimo etikos principų. Šios apklausos duomenys bus panaudoti bendroms išvadoms,
Ačiū už jūsų dalyvavimą apklausoje!
1. Lytis
2. Amžius
3. Ar jums patinka globos įstaigos aplinka?
4. Ar bendraujate/palaikote ryšius su kitais globos namų gyventojais?
5. Ar socialinio darbo padėjėjai noriai bendrauja?
6. Ar medicinos darbuotojai noriai bendrauja?
7. Ar socialinio darbo padėjėjai atsižvelgia į jūsų skundus?
8. Ar medicinos darbuotojai atsižvelgia į jūsų skundus?
9. Ar užtenka socialinių darbuotojų dėmesio?
10. Ar jūs patenkintas/a teikiama priežiūra?
11. Ar pagalba suteikiama, bet kuriuo paros metu?
12. Ar esate patenkintas/a maistu?
13. Ar esate patenkintas/a teikiamomis medicinos paslaugomis?
14. Ar darbuotojai suteikia visą informaciją? (apie renginius, pasikeitimus ir pan.)
15. Ar užtenka renginių/dienos užimtumo veiklų?
16. Ko labiausiai trūksta šiuose socialiniuose globos namuose?
- Trūksta socialinių darbuotojų dėmesio. Jaučiuosi užmiršta, tai gerai, kad nors socialinio darbo padėjėjos užeina, tai pabendraujame. Medicina prasta, keičiasi darbuotojai dažnai, anksčiau buvo geresni, dabar neištiria manęs : tik vaistai iš jų, daugiau nieko, o nuo ko vaistai, net nežinau, nepaaiškina.
- Mažai dėmesio iš socialinių darbuotojų, nepadeda, viską atmestinai. Naktį sauskelnių nieks nepakeičia. Trūksta cepelinų, vaisių, silkės, norisi daugiau varškės.
- Informaciją gaunu tik iš skelbimų lentos.
- Šeštadieniais ir sekmadieniais nieko nevyksta, nei renginių nei kažko kito.
- Renginiai ne visi įdomūs. Visą informaciją gauname iš skelbimų lentos.
- Maistas galėtų būti ekologiškesnis.
- Per daug senų žmonių. Užimtumas: nu ką ten, vaikams - Nesąmonės
- Nėra čia gydymo, tik vaistai.
- Liūdna, kad nebendrauju su kitais žmonėmis čia gyvenančiais, kažkaip neišeina susibendrauti.
- Socialinio darbo padėjėjai labai nemandagūs. Medicina: prašiau vaistų, ne tokius nupirko, ir kurių reikia neperka. Užimtumas: labai patinka gimnastika, labai labai, eičiau ir eičiau. Maistas: kol atneša iki trečio aukšto, maistas jau būna dažnai atšalęs, arba jau nebėra iš ko rinktis. Trūksta karštų kopūstų, karštų burokėlių. Čia gi globos namai, o ne slaugos, kad gulintys gyventų.