Kaip manote, kokia yra informacinių technologijų žala?
nemanau
Mažėja gyvas bendravimas tarp žmonių.
Sukelia priklausomybę, kenkia sveikatai.
Kenkia akims, žmonės nebesugeba bendrauti natūraliai.
Žmonės nebemoka bendrauti gyvai, tampa priklausomi nuo jų, gali atsirasti sveikatos problemų.
Priklausomybė, žala regėjimui ir kt.
Ilgai sėdint prie kompiuterio genda akys, krypsta stuburas. Taip pat gali išsivystyti priklausomybė žaisti kompiuterinius žaidimus, naršyti socialiniuise tinkluose. Žmonės mažiau bendrauja gyvai, akis į akį.
Daug klaidingos informacijos, virtualios patyčios, duomenų nutekėjimo problema, žmonės mažiau bendrauja realiame gyvenime.
Žmones "bukeja" nebemoka gyventi be technologijų.
Priklausomybė. Per didelis srautas informacijos, todėl nespėjama skaityt, atsirinkt. Mažiau bendraujama gyvai.