Technologijų indėlis į pasaulio pažinimą

Kaip manote, kokia yra informacinių technologijų žala?

  1. Privatumo nebuvimas, besaikis naudojimasis ja, nemokejimas gyventi be ju, tiesiogine zala sklindant tam tikroms bangoms.
  2. Mažiau judama, mažiau bendrauja tarpusavyje ir t.t
  3. žmogus atitrūksta nuo realaus gyvenimo, t.y. per savo gyvenimą nepamato daug įdomių dalykų supančioje aplinkoje. Ir daug dalykų mato "per ekraną".