Kaip manote, kokia yra informacinių technologijų žala?
- Privatumo nebuvimas, besaikis naudojimasis ja, nemokejimas gyventi be ju, tiesiogine zala sklindant tam tikroms bangoms.
- Mažiau judama, mažiau bendrauja tarpusavyje ir t.t
- žmogus atitrūksta nuo realaus gyvenimo, t.y. per savo gyvenimą nepamato daug įdomių dalykų supančioje aplinkoje. Ir daug dalykų mato "per ekraną".