Technologijos ir bedravimas

Kuo užsiimtumėte be interneto?

  1. Neturėčiau nei darbo, nei mokslo.
  2. Mokyčiaus
  3. Sportu, studijom, gyvenimu...
  4. Belekuo
  5. nieko
  6. Susirasčiau merginą
  7. Priklausau organizacijai, savanoriauju, dalyvauju renginiuose, kuriu grafinius dizainus.
  8. Knygų skaitymu.
  9. internetas tai tik pagalba mokytis ir sužinot aktualijas, o be to skaitau knygas, lankausi parodose, žiūriu filmus ir vaikštau su draugais po miestą
  10. Ta prasme?