Tauragiškių požiūris į sveiką gyvenseną
Kauno kolegijos Tauragės skyriaus antro kurso studentės atlieka tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti tauragiškių požiūrį į sveiką gyvenseną. Tyrimo duomenys bus apibendrinti ir panaudoti savarankiškame darbe. Prašome Jūsų būti dėmesingais ir nuoširdžiais.