Tarpusavio skolinimosi platformų veiklos, jų perspektyvų vertinimas

Kaip manote kokia ateitis laukia tarpusavio skolinimosi platformų ?

  1. Plėsis, padėtis keisis, daugiau žmonių naudosis jomis
  2. Sunku įsivaizduoti, neturint ekonominio išsilavinimo.
  3. Neturiu nuomonės
  4. Gera
  5. Daugės ir tobulės. ✌️
  6. neįsivaizduoju
  7. neisivaizduoju
  8. Neturiu nuomonės
  9. Jos pakeis po 10-20 metų skolinimasi iš banko, nes žmonės sunkiai priima naujoves kaip ši platforma.
  10. Manau laikui begant jos tik tobules