Kaip manote kokia ateitis laukia tarpusavio skolinimosi platformų ?
- Plėsis, padėtis keisis, daugiau žmonių naudosis jomis
- Sunku įsivaizduoti, neturint ekonominio išsilavinimo.
- Neturiu nuomonės
- Gera
- Daugės ir tobulės. ✌️
- neįsivaizduoju
- neisivaizduoju
- Neturiu nuomonės
- Jos pakeis po 10-20 metų skolinimasi iš banko, nes žmonės sunkiai priima naujoves kaip ši platforma.
- Manau laikui begant jos tik tobules