Jei esate linkę investuoti, į kokias platformas ?
- Turėčiau pinigų, visam pasauliui paaukociau
- Nesuprantu
- Akcijas, obligacijas
- Investuoju dėl geresnės ateities, į pensijų kaupimą
- Finansu bite, gosavy, neo finace, akcijos, obligacijos, vertybiniai popieriai
- finbee.lt savy.lt
- Akcijas
- i tas kur siulo daugiausiai
- I savo versla
- Technologijas