Tiesiog neoasitikiu
Nes skolinuos iš gerai pažistamu žmoniu rato
Pasitikiu juk tai oficialus sandoris tarp banko ir asmens
Nes yra išsaugojamas žmonių konfidiancialumas ir yra pasirašomos sutartys.
Nepasitikiu internetine reklama, nes daug spam’o būna, būtent susijusio su pinigais.
Per mažai informacijos, per daug formalumų
Tik is patikimu
atsakau uz tai kad pasitikiu
Mažesnės palūkanos, mažiau įsipareigojimų, mažesni reikalavimai
Dar neprireikė skolinimosi paslaugos