Viskas yra legalu
Kartais mėgsta apsukti, išpešti pinigų.
Geriau atsisakyti daikto, nei kam nors mokėti palūkanas. Arba išmokti susitaupyti.
kazkuom tiketi reikia
Pasitikėčiau tik banku
Girdėjau visokių atsiliepimų.
Jei platforma turi tai veiklai reikalingus sertifikatus ir žinomą vardą, patirtį, geras rekomendacijas.
Nes saugu
Nes palūkanos didelės, ir būna net užslėpti mažu šriftu pridėtiniai skolos grąžinimo mokesčiai
Niekada nesiskolinau, nebuvo trečio pasirinkimo prieš tai buvusiame klausime.