Swedbank

Sveiki,

esame Vilniaus Kolegijos Verslo Vadybos fakulteto, įstaigų administravimo studentai. Mes atliekame tyrimą apie "Swedbank". Tyrimo tikslas - suprasti Jūsų poreikius ir nuomonės tam, kad galėtumėme gerinti įmonės veiklą.

Apklausa yra anoniminė, atsakymai bus panaudoti tik mokymosi tikslais.

Ačiū už Jūsų atsakymus.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Ar naudojatės Swedbank paslaugomis? ✪

Jeigu atsakėte "Ne", apklausos nebetęskite.

Jūsų lytis? ✪

Jūsų amžius? ✪

Jūsų socialinė padėtis? ✪

Ar turite vaikų? ✪

Ar naudojatės kitų bankų paslaugomis? ✪

Jeigu atsakėte "Ne", praleiskite sekančius du klausimus.

Neskaitant Swedbank, kokių bankų paslaugomis naudojatės?

Tarp Jūsų naudojamų bankų, kuriam teiktumėtę pirmenybę? Kodėl?

"Swedbank" ar kt.?

Kokiais būdais ir kaip dažnai naudojatės banko paslaugomis? ✪

Niekada
Visada

Kaip vertinate banko padalinių darbą?

Labai blogaiBlogaiNei blogai nei geraiGeraiLabai gerai
Interjeras
Personalas
Problemų sprendimo būdai
Laukimo laikas

Kaip vertinate internetinį banką ir išmaniąją programėlę?

Labai blogaiBlogaiNei blogai nei geraiGeraiLabai gerai
Naudojimo paprastumas
Dizainas
Funkcijų pakankamumas

Ar naudojatės papildomomis banko paslaugomis? ✪

Ne
Taip

Ar naudojatės jaunimo programa? ✪

Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduriate naudodamiesi banko paslaugomis?

Palikite savo pasiūlymus ir pastebėjimus apie "Swedbank"