Švietimo ugdymo sistemos kokybė

Sveiki, mes esam VU Verslo mokyklos 3 kurso Verslo finansų studentai. Mūsų užduotis yra rasti problemą mūsų visuomenėje ir pasiūlyti, kaip jas spręsti. Mes manome, kad viena didžiausių ir visą visuomenę liečiant problema yra švietimo sistemos kokybė ir stagnacija. Tačiau prieš pasiūlydami sprendimus, turime atlikti tyrimą ir išsiaiškinti kokias įžvalgas ar pastebėjimus turi vartotojai. Anketos atsakymai bus naudojami tik studijų tikslais ir kitais aspektais ne viešinami. Dėkojame už jūsų atsakymus. 

Jūsų lytis?

Esu?

Mano vaikas lanko mokyklą? (Pradinio, pagrindinio, vidurinio udymo )

Kitas variantas

  1. nera vaiku
  2. Neturiu
  3. Neturiu vaikų
  4. Studijuoja

Mano vaikas lanko - mokyklą?

Kodėl Jūsų toks pasirinkimas?

  1. .
  2. Nes privaciose mokyklose aukstos kainos mokslo
  3. Privačiai mokyklai per mažai noro mokytis, o ir finansai nepaskutinėje vietoje
  4. Nes manau ten dirba mokantys ta darba zmones
  5. Nes, neturiu vaikų
  6. nes neturiu vaiku
  7. Lankau pati, nes netoli namų ir nereikia mokėti
  8. Neturiu vaikų
  9. Vaiko pasirinkimas

Kaip vertinate švietimo kokybę dabar?

Kokie švietimo sistemos pasikeitimai būtų aktualiausi?

  1. .
  2. Misija neimanoma- kad butu atkreiptas demesys i mokini o ne i programu "gaudyma" is kitu Europos saliu
  3. Nežinau
  4. Didesnis vaiku uzimtumas
  5. Pritaikyti, pagal poreikius, daugiau laisvės kūrybai
  6. gal vaikai buttu labiau uzimti jims idomia veikla
  7. Namų darbų krūvis neturi pilnai priklausyti nuo mokytojo užgaidos.
  8. Nes nėra nei labai gera nei labai bloga
  9. Trūksta stabilumo švietimo sistemoje, Vis eksperimentuojama vaikų sąskaita.

Kaip vertinate, tokia ateities mokyklos viziją?

Kaip vertinate, tokia ateities mokyklos viziją?

Kodėl taip vertinate?

  1. .
  2. Per daug spalvu fasade
  3. Gražu. Bet ar tame esmė mokyklos?
  4. Nes manau atrodytu kaio vaiku darzelis
  5. Nes įdomi, aplinka. Skątina mąstyti, nėra nuobodu
  6. nes siam planui nebus lemta issipildyti del lesu trukumo
  7. Atrodo patraukliai
  8. Nes atrodo gražiai ne kaip standartinė mokykla, tas galėtų motyvuoti mokinius lankyti pamokas ir geriau mokintis
  9. Suteikia laisvės pojūtį, o tai ugdo asmenybės vystymasi.

Kaip vertinate, tokia ateities klasės viziją?

Kaip vertinate, tokia ateities klasės viziją?

Kodėl taip vertinate?

  1. .
  2. Atitiktu siuolaikiska laikotarpi
  3. Spalvinga
  4. Nes labiau atrodo kaip zaidimu kambarys
  5. Vaikai gali, rinktis erdvė kurioje galima mokytis nėra primetamaa vienas standartas
  6. nes siam planui nebus lemta issipildyti del lesu trukumo
  7. Aplinka atrodo padedanti atsiskleisti vaikų kūrybiškumui
  8. Nes atrodo gražiai ne kaip standartinė mokykla, tas galėtų motyvuoti mokinius lankyti pamokas ir geriau mokintis
  9. Žaisminga ir neslegenti klasė

Kiek šie aspektai Jums svarbūs?

Ar sutiktumėte papildomai mokėti už švieitmo sistemos pasikeitimus?

Jei prieš tai atsakėte taip. Kokia sumą per mėnesį esate pasiryžę skirti švietimo sistemos kaitai ir kokybei užtikrinti?

  1. Galbūt iki 100€. Priklauso nuo to, ką už tai gautume
  2. 3000

Visumoje manau, kad švieitmo sistemoje reikalingi pokyčiai?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą