Sveikatos centro "Energetikas" teikiamų paslaugų kokybės gerinimas
Gerb., Respondente, esu Kauno kolegijos Verslo fakulteto Sveikatingumo ir SPA paslaugų vadybos trečio kurso studentė Ieva Navikaitė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą, kurio tema „Sveikatos centro „Energetikas“ teikiamų paslaugų kokybės gerinimas“. Tyrimu siekiama išsiaiškinti, kokių priemonių galima imtis, siekiant pagerinti sveikatos centro „Energetikas“ teikiamas paslaugas.
Prašau Jūsų skirti kelias minutes ir atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė, o rezultatai bus naudojami tik baigiamajame darbe ir viešai nepublikuojami.