Kodėl manote, kad reikia laikytis sveikos mitybos
- kad sumažinti lėtinių ligų atsiradimo riziką
- Dėl sveikatos geresnės
- mažau problemų su sveikata
- Kad padėtu numesti svorio
- nes sveika mytiba yra gerai sveikatai
- Nes tai padeda emocinei būklei bei imuninei sistemai
- būsi sveikas.
- Kad butum sveika
- Kad nepultu ligos
- nereikia manau