manau, kad lengva jos laikytis kai nori
Jei turėčiau valios tikrai jos laikyčiaus, nes būčiau žymiai sveikesnė tada, bet sveika mityba yra ir gan brangi
Daug domiuosi sveika mityba ir stengiuosi maistą gaminti namuose.
Neskanus maistas, bet tau padeda.
tai yra gerai tavo sveikatai ir labai lengva laikitis jos jei jau esi priprates
Gera mityba yra labai gerai palaikyti gera imuninę sistemą
gera
Mldc
Tiesiog ne visada reikia jos laikytis galima ir pasilepint
gera