grabovskytev
Vieša
Pranešti

Susirūpinimo aplinka ir ketinimo pirkti "žaliąsias" prekes lygis

Mes esame Vilniaus Universiteto Rinkodaros ir Globalaus verslo trečio kurso studentės ir atliekame tyrimą, kad galėtumėme nustatyti ar egzistuoja ryšys tarp respondentų susirūpinimo aplinka ir ketinimo pirkti „žaliąsias/ekologiškas“ prekes. Dėkojame už jūsų skirtą laiką apklausai atlikti ir užtikriname, kad surinkti duomenys bus saugomi, neatskleidžiami ir naudojami tik mokymosi tikslais.

Jūsų lytis
Jūsų amžius
Jūsų išsilavinimas
Jūsų gyvenamoji vieta
Jūsų mėnesinis užmokestis atskaičius mokestis Eur.
Prašome atsakyti į žemiau pateiktus teiginius apie ketinimą pirkti "žaliuosius/tvarius" drabužius pasirenkant atsakymą skalėje nuo 1 iki 7, kur 1 - visiškai nesutinku, 7 - visiškai sutinku:
Prašome atsakyti į žemiau pateiktus teiginius apie ketinimą pirkti "žaliąsias/ekologiškas" buitinės chemijos prekes pasirenkant atsakymą skalėje nuo 1 iki 7, kur 1 - visiškai nesutinku, 7 - visiškai sutinku:
Prašome atsakyti į žemiau pateiktus teiginius apie ketinimą pirkti "žaliąsias/ekologiškas" maisto prekes pasirenkant atsakymą skalėje nuo 1 iki 7, kur 1 - visiškai nesutinku, 7 - visiškai sutinku:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų4412
Atsakymų042
Kita anketa »