Sunkūs klientai ir darbas su jais

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos pirmo kurso studentė. Atlieku projektinį darbą, todėl reikalingi Jūsų atsakymai, kad galėčiau išanalizuoti temą plačiau. Apklausa anoniminė, Jūsų atsakymų niekas nematys.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų amžius?

Ar jūs esate dirbęs klientų aptarnavimo srityje?

Kaip dažnai teko susidurti su nemaloniais/konfliktiškais klientais?

Kaip bendraujate su klientais?

Jei klientas konfliktiškas ir bando įrodyti savo tiesą, Jūs:?

Ar Jūsų manymu klientas būna visada teisus?