Sumani televizija

Ar norėtumėte pasirinkti kitą tiekėją, nei dabar naudojate? Jei taip, tai kodėl? Ir kokį?

  1. Ne :) Cgates nerealiai stumia beleką ką beleką
  2. Dabar naudojame Cgates, kuri pasirinkome del kainos. Jei kaina nebutu rodiklis, rinktumemes Telia del greitesnio ir patogesnio valdymo pulteliu.
  3. Ne
  4. pasirinkčiau Telia
  5. Ne
  6. Ne
  7. Dėl kokybės telia nes cgates dar negali užtikrinti tokio paslaugų spektro ir tinklo aprėpties kokį siūlo telia
  8. Naudoju cgates ir pasirinkčiau kitą tiekėją telia - kaina skirias keliais eurais o paslaugų kokybę geresnė ženkliai.
  9. Ne
  10. Ne