su kėdainiais

Kaip manote kokie dalykai labiausiai paskatintų jaunus žmonės likti gyventi Kėdainių raj. savivaldybėje ?

  1. Darbo vietų didinimas; aplinkos tvarkimas; daugiau renginių, veiklos
  2. renginiu gausa, jaunimui buti skirtos vietos
  3. Veiklos, plėtimasis, mažesnis pramonės rajono keliamas užterštumas
  4. Universitetas arba kolegija
  5. Gerai apmokamos darbo vietos
  6. Gyvenamų namų statyba ir di
  7. kaip ir visoje salyje - adekvatus atlyginimai, logiskos kainos lyginant su kitom europos sajungus valstybemis. daugybe zmoniu igije net kelis issilavinimus uzdirba skurdzius atlyginimus, negali padoriai gyventi, tik egzistuoti.