Studijuojamos programos privalumai ir trūkumai

10. Nurodykite po vieną didžiausią studijų programos privalumą ir trūkumą

  1. Privalumas - daug praktinių dalykų, trūkumas - fiziškai neįmanoma atlikti visko miegant normaliai.
  2. Univesali, bet yra jau daug tokių specialistų
  3. Pliusas, kad prie teisės dar papildomai gauname vadybos pagrindus. Minusas, kad ankščiau buvę privalomais dalykais, dabar tapo alternatyviai pasirenkamais, ir jeigu nesusidaro grupė, tai lieki to dalyko nestudijavęs.
  4. nera
  5. Privalumas - daug informacijos iš visų studijų pusių, Trūkumas - kartais atrodo, kad dėstytojai nėra suinteresuoti padėti
  6. Privalumas - iškart mokomąsi ir specialybinių dalykų, didelių trūkumų kol kas neatradau
  7. + kompetetingi dėstytojai; - vertinimo sistema
  8. Antroji užsienio kalba - privalumas. Trūkumas - dėstytojai nesusipažinę su programa ir mažai suprantančių ko iš tikrųjų mums reikia (nauja programa)
  9. Įdomios paskaitos, trūkumų nematau
  10. daug apimanti programa