Norint neužsikrėsy
Kad neplatintume įvairių ligų sukėlėjų.
Kad neplistu visokios ligos
.
Kad neužsikrėsti kokia liga
Nes tai yra asmenine higiena ir kiekvienam ji turetu but labai svarbi
Kad neužsikrėstume tam tikromis ligomis
Palaikyti chigiena, apsisaugoti nuo ligu
Higiena, sveikata
Kad neplistų virusinės ligos