Studentų požiūris į sportą

Kaip manote ar visgi turiu kažkokią dalį laiko skirti sportui būdamas studentu?

  1. Taip, žinoma, nes tai paherins tavo savijautą
  2. Ne
  3. nebutinai
  4. Taip.
  5. Taip tikrai
  6. Taip
  7. Taip
  8. Aš manau, kad taip, nes pats asmeniškai parėjes po studijų neturiu ką veikti tai einu į gyma
  9. Ne manau tai yra ne logiška
  10. Jei žmogus mokydamasis mokykloje sportuodavo, lankydavo vieną ar kitą sporto šaką, manau kad ir dabar, būdamas studentu turėtų skirti laiko sportui