Taip, žinoma, nes tai paherins tavo savijautą
Ne
nebutinai
Taip.
Taip tikrai
Taip
Taip
Aš manau, kad taip, nes pats asmeniškai parėjes po studijų neturiu ką veikti tai einu į gyma
Ne manau tai yra ne logiška
Jei žmogus mokydamasis mokykloje sportuodavo, lankydavo vieną ar kitą sporto šaką, manau kad ir dabar, būdamas studentu turėtų skirti laiko sportui